O BIURZE

Biuro Rachunkowe KKS Lucyna Kontna posiada certyfikat księgowego wydany przez Ministra Finansów o numerze  26458/2008 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Jesteśmy biurem rachunkowym, które kieruje swoje usługi zarówno do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą jaki i różnego rodzaju spółek prawa handlowego (m.in. sp. z o.o., jawnych, komandytowych, akcyjnych). Naszych klientów obsługujemy poprzez prowadzenie ewidencji w formie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej, czy też w formie ksiąg handlowych.
Nasze biuro to indywidualne podejście do każdej firmy, wiedza i zaangażowanie. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonane usługi i jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej oraz gwarantujemy każdemu klientowi poufność przekazywanych informacji.
Poszukujemy dla naszych klientów jak najlepszych rozwiązań. Proponujemy oszczędność czasu i wygodę – dokumenty odbieramy od klienta w jego siedzibie. Oferowane usługi mają spełniać wszelkie Państwa oczekiwania.
Nie ograniczamy swojej działalności do miejsca i okolic siedziby firmy.

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem

Jednocześnie dziękujemy wszystkim Klientom, którzy do tej pory z nami współpracują i obdarzyli nas zaufaniem.

http://licencjonowanebiurorachunkowe.org

Wróć